Швидкий вибір печатки

Печатки та штампи Лева м. Львів

  Наша адреса:

  79000, м. Львів,  вул. Петра Дорошенка 25, офіс 1

т. (032) 253-62-80

моб.(068) 270-45-64

E-mail: stamp-lviv@ukr.net

 

 

 

 

Компанія «Печатки та штампи Лева» м. Львів є передовим виробником штемпельної продукції у Львові. Незважаючи на скасування дозвільної системи, ми одні з тих, що мали ліцензію на виготовлення печаток та штампів у Львові.

Спектр наших послуг величезний. В області печаток та штампів, ми завжди швидко виготовляємо протягом 30 хвилин печатки для підприємців, печатки підприємств, печатки адвокатів, печатки для лікарів, печатки для нотаріусів, печатки для експертів і реєстраторів, факсиміле і екслібриси. Рельєфні печатки, матриці для рельєфного нанесення печаток та штампів. Це окрема категорія печаток, що більше покоряє любителів ексклюзивності, яка пришла до нас  із західної культури паперового обороту. У нас ви також можете зробити дублікат печатки замість старої потертої печатки або замість втраченої печатки. Якщо немає старої печатки, можемо зробити печатку по відбитку, по збереженому вашому відбитку старої печатки. Так само маємо широкий спектр виготовлення металевих печаток, а саме пломбіри, пломбіратори та клейма як з нагрівачем, так і без.

Місто Львів є культурною столицею України і національним надбанням, тому ми намагаємося вкласти в розвиток міста кращу якість і асортимент, тим самим продемонструвати мешканцям і гостям міста Львова наше культурне інноваційне нововведення в галузі печаток та штампів. У нас найкращий вибір штемпельної продукції, який може бути представлений на ринку печаток. Замовивши виготовлення печатки у нас, ви неодмінно відчуєте сервіс і довіру, яку місто Лева подарує Вам. Ми готові до будь-яких форм співпраці, ціни, як і знижки обговорюються.

Замовити печатку онлайн у Львові!

 

Там ви зможете вибрати, що цікавить вас макет печатки, що підходить під вашу категорію, підібрати оснащення і дочекатися макета, після підтвердження якого печатка буде готова протягом 30 хвилин. Почастішали рейдерські захоплення підприємств, не дивлячись на майже юридично скасоване положення печатки в господарській діяльності, її застосування все одно надійно захищає підприємство від будь-яких спроб шахрайства. Печатку набагато складніше підробити ніж підпис, тому у випадку судових тяготи, експертиза завжди доведе автентичність відбитку печатки на тому чи іншому документі.
Якщо у вас виникають питання стосовно печаток та штампів або за іншу штемпельну продукцію, не соромтеся, звертайте до нас через телефон або пошту і ми завжди знайдемо відповідь на ваше запитання та проконсультуємо з усіх юридичних аспектів користування та придбання печаток.